Rozpoczynamy nabór dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2016/2017!

Prywatne Przedszkole „Motylek”
ul. Seminarialna 7
64-610 Rogoźno
Tel. 724-128-414

Niepubliczne Przedszkole ,,Motylek’’ rozpoczęło działalność
01 września 2010 roku. Z myślą o dzieciach stworzyliśmy placówkę, która jest przyjazna i bezpieczna. Sprzyja rozwojowi zdolności i zainteresowań poprzez zabawę, która jest podstawową formą nauki dzieci.

Oferujemy państwa dzieciom bezpłatne zajęcia dodatkowe: język angielski, gimnastyka korekcyjna, rytmika, zabawy muzyczno - taneczne, muzykoterapia, bajkoterapia, zajęcia relaksacyjne, logopedia, nauka czytania metodą Glenna Domana, ruch rozwijający Weroniki Sherborne, warsztaty kreatywnego myślenia, zajęcia logorytmiczne metodą Bati Strauss, eksperymenty, zajęcia kulinarne.

Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 - 6 lat. Uwzględniając wiek i rozwój intelektualny dzieci nauczyciele stosują odpowiednie metody i formy pracy dydaktyczno-wychowawczej.

W przedszkolu znajdują się dwie przestronne i klimatyzowane sale, które gwarantują doskonałe warunki do zabawy i nauki. Wyposażone są
w sprzęt multimedialny, niezbędne pomoce dydaktyczne i zabawki, spełniające wymagane certyfikaty.
Przedszkole posiada monitorowany plac zabaw, który wyposażony jest
w bezpieczne zjeżdżalnie, huśtawki, ściankę linową, piaskownicę oraz ławeczki.
Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie rodzinnej atmosfery oraz zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa. W ramach wszechstronnego rozwoju oferujemy pracę w małych grupach, pod okiem życzliwych i profesjonalnych nauczycieli.
W przedszkolu realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, pracując z podręcznikami ,,Razem w przedszkolu’’. Nadzór Pedagogiczny sprawuje Wielkopolski Kurator Oświaty.